6-stupňová reverzná osmóza Hydro

6-stupňová reverzná osmóza Hydro

149,90 

Rýchle vybavenie objednávok

  • Slovenský predajca so skladom v SR
  • Platba možná na dobierku
  • Výnimočný sortiment produktov

Popis

6-stupňová reverzná osmóza Hydro s mineralizátorom je jeden z najkvalitnejších syststémov reverzných osmóz na úpravu vody.

Táto reverzná osmóza je určená na inštaláciu do skrinky pod umývadlo, alebo pod kuchynský drez . Má 12-litrový zásobník na čistú vodu a dvojitý výtok a všetko montážne príslušenstvo, zásobu vymeniteľných patrón na dva roky prevádzky a dávku chlóru na pravidelnú dezinfekciu systému (veľmi jednoduchá aplikácia).

Už žiadne nosenie vody z obchodu, žiadne plastové fľaše! Hydrofilter RO6 je zdrojom zdravej, krištáľovo čistej a chutnej vody vo vašej domácnosti. Systém odstraňuje mechanické, organické a chemické nečistoty z vody v rozvodnej sieti, ako sú: hrdza, piesok, bahno, suspendované látky, riasy, ako aj chlór, pesticídy, fenoly a benzén.

 

Vďaka účinnej osmotickej membráne renomovanej značky Vontron s kapacitou 75 gpd filter čistí vodu aj od ťažkých kovov a mnohých baktérií a vírusov.

Prídavná lineárna uhlíková vložka dodáva vode vynikajúcu chuť a vôňu a prírodná mineralizačná vložka na báze dolomitových hornín ju obohacuje o mikroživiny potrebné pre ľudský organizmus: vápnik, horčík, sodík a draslík . Súčasťou systému je aj 12-litrová nádrž na čistú vodu a chrómová výlevka. Ak vaša domácnosť spotrebuje v priemere jednu fľašu vody denne, filter RO6 Hydro sa vám vráti už za šesť mesiacov!

6-stupňová reverzná osmóza Hydro sa vyrába v Európe a má potravinársky certifikát inštitútu hygieny.