Mechanická filtračná vložka FCPS 10″

2,90  s DPH

Potrebujete poradiť? Volajte 0911 413 471

  • Rýchle vybavenie objednávok
  • Slovenský predajca so skladom v SR
  • Platba na dobierku, kartou, alebo prevodom

Popis

Mechanická filtračná vložka FCPS 10″ je použiteľná pre všetky reverzné osmózy, alebo 10 palcové filtre. Vložka je vyrobená z netkaného polypropylénu. Je určená na filtráciu vody na všeobecné účely a filtráciu pitnej vody.

Mechanická filtračná vložka je vhodná na odstránenie mechanických nečistôt nerozpustených vo vode, ako je piesok, kal, bahno, hrdza atď.

Filtračné vložky sú vyrobené z čistého polypropylénu modernou technológiou a vyznačujú sa veľmi vysokou kvalitou výroby, čistotou konečného produktu, nízkym odporom a vysokou tuhosťou. To umožňuje ich použitie na filtráciu vody v domoch a bytoch, ako aj v profesionálnych aplikáciách (laboratóriá, nemocnice, zubné ordinácie atď.).

Voda vstupujúca do filtračnej vložky prúdi z vonkajšej strany vložky do vnútornej. Nečistoty nerozpustené vo vode s veľkosťou častíc nad menovitou hodnotou filtračnej vložky sa zachytávajú v štruktúre vložky.

Opotrebovanie kazety postupuje z jej vonkajšej strany v smere osi kazety. Výmena filtračnej vložky by sa mala vykonať najneskôr vtedy, keď znečistenie prenikne cez celú hrúbku filtračnej vložky. Najneskôr však do 6 mesiacov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg
Mikrón

1μ, 5μ, 10μ, 20μ