Náradie pre obkladačov

V našom sortimente produktov nájdete aj náradie pre obkladačov, ktoré môže výrazne uľahčiť prácu pri pokládke dlažby a obkladov. Či už ste obkladač ako profesionál, alebo ste obkladačom iba príležitostne (hobby), určite si v tejto kategórii prídete na svoje.

Naša ponuka zahŕňa množstvo vychýtavok, s ktorými ste sa zatiaľ možno nestretli nikde inde a kúpite ich jedine v našom eshope Pán domu. Nájdete tu napríklad obrysová šablóna – rôzne veľkosti, kruhový vyrezávač na obklady a dlažbu, šablóna na naťahovanie lepdila pre obklady a dlažbu. Taktiež z nášho náradia pre obkladačov nájdete pomôcky ako vyrovnávací leveling systém pre obklady a dlažbu, uhlové pravítko, škrabací hák na špárovku, alebo odstraňovač a zarovnávač silikónu.

Skvelou pomôckou zo sortimentu náradie pre obkladačov pri obkladaní novej kúpeľne či wc, môže poslúžiť aj vrták do obkladov. Ten zabezpečí, aby počas vŕtania otvoru nepraskla obkladačka, alebo dlažba. Pokiaľ by ste potrebovali vyvŕtať väčšie diery do obkladov, v našej ponuke nájdete na to určené tzv. korunky.

Perfektne položenú dlažbu Vám zabezpečia leveling systémy. Tento novodobý spôsob pokládky vám pomôže vytvoriť presnú rovinu do vodováhy. Využívajú ho ako hobby majstri, tak aj profesionáli. V skutku za prijateľnú cenu, vaša hobby obložená kúpeľna bude vyzerať luxusne a ako od profesionála. Leveling systém je dnes neodmysliteľnou súčasťou a radíme ho ako povinné náradie pre obkladačov.

Ušetriť čas pri práci Vám pomôžu aj obrysové šablóny. Jednoducho priložíte šablónu k objektu ktorý potrebujete vyrezať a ceruzkou na obkladačke obkreslíte obrys, ktorý treba vyrezať.

V ponuke máme taktiež štandardné náradie pre obkladačov. Patrí sem naberačka, kelňa, hladidlo – so zubami, alebo hladké, či s ostrými hranami. Rezačka na obklady, kliešte na olamovanie obkladov.

Zobraziť filtre

Sortiment kategórie náradie pre obkladačov vám ponúka pomôcky pre uľahčenie práce pri pokládke obkladov a dlažby.