Psie búdy

Pre vašich štvornohých miláčikov máme v ponuke rôzne psie búdy. Veľkosti búdy ponúkame L až XXL. Odporúčaná veľkosť psej búdy je v každom popise produktu rozdelená podľa plemena psa. Všetky naše búdy sú zateplené a dodávajú sa v rozloženom stave s podrobným postupom ako búdu postaviť.

Zobraziť filtre
Zobraziť filtre

Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom psej búdy, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo mailom. Radi vám poradíme. Môže vám tiež pomôcť návod ako vybrať búdu pre psa.

Všetky búdy pre psov v našej ponuke sú vyrábané z kvalitných materiálov. Psie búdy su odosielané zo Slovenska a na sklade máme k dispozícii viac veľkostí a farieb. Z našich búd si určite vyberiete, či už ste majiteľom psa menšieho plemena, ako napr. bígl, alebo väčších, ako napr. bernardín, či nemecký ovčiak. V našich klimatických podmienkach je takmer nevyhnutné, aby mal pes zateplenú búdu. Zateplené psie búdy chránia psov v zime pred mrazom a v letných horúčavách pred extrémnym teplom. V konštrukcii stien sa nachádza polystyrén hrúbky 2 cm, ktorý poskytuje dostatočnú izoláciu. Vylepšenou novinkou našich búd je záves na vstupných dverách, ktorý chráni psíka pred nárazovým vetrom, alebo bočným dažďom. Búdy sú vhodné hlavne do exteriéru, keďže sú vyrábané z dreva, ale je možné ich umiestniť aj v interiéri, do voliéry, alebo koterca, v závislosti od veľkosti priestoru. Taktiež si prezrite náš unikátny moderný model psej búdy, ktorý skvele zapadne aj do dizajnovej záhrady, či v blízkosti štýlového moderného domu.