Stolárske náradie

Na našom eshope Pán domu vám ponúkame aj stolárske náradie. Tento sortiment určite ocení každý kutil i profesionál, ktorý pracuje s drevom. V tejto kategórii nájdete na predaj píly, špeciálne vrtáky, svorky a dláta. Na sklade máme aj pomôcky na výrobu nábytku a mnoho ďalších vychytávok ktoré sa zídu každému v dielni.

Ak ste ešte nemali možnosť vyskúšať si prácu s japonskou pílou, určite neváhajte a jednu si od nás objednajte. Jednoduchá práca a presnosť. To je to čo oceníte pri rezaní s touto pílou. Radíme ju medzi kvalitné stolárske náradie.

Tí čo pracujú s drevom denne, stretávajú sa s komplikáciami ako prisvorkovať rohové spoje. Svorka pre rohové spoje je to správne a jednoduché riešenie. Nemusíte viac špekulovať ako spraviť presný 90 stupňový kvalitný spoj. Stačí použiť rohovú spojku, ktorá dokáže prichytiť obe latky do pravého uhlu.

Keď pracujete s nábytkom a osádzate dvierka na skrinku, chcete to mať určite presne a na prvý raz. Viac pokusov totiž na nábytku je vidno. Toto stolárske náradie ocení určite každý stolár. Objednajte si kit na osadenie nábytkových závesov (pántov). Vaša práca vám pôjde pri montáži od ruky viac ako kedykoľvek predtým. A výsledok, stojí za to.

Ako spraviť štvorcovú dieru? Častá dilema. Na našom eshope máme riešenie, ktoré môžete mať u seba doma už zajtra! Vrták na štvorcové diery. V ponuke je vrták v štyroch veľkostiach.

Spraviť presnú kolmú dieru niekedy potrápi aj skúseného majstra. My však máme na to nástroj, ktorý už nebudete chcieť vymeniť za žiadny iný. Pomocou sady na vŕtanie kolmých dier budete mať o precíznu prácu vystarané. Táto sada je stolárske náradie, ktorým nepohrdne skutočne žiaden majster.

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov